2013. gada jaunumu arhīvs

21.06.2013

Jaukām atmiņām par pasākumu publicējam videoklipus par Iepazīsti savējos 2013. Vēlam priecīgu Jāņu svinēšanu! Līgo, līgo!

26.05.2013 11:05

Labrīt! Pēc aktīvi pavadītas sestdienas, aicinām iedzert Melno kafiju, uzgrauzt Mario baranku un ar smaidu uz lūpām apskatīt bildes no "Iepazīsti savējos 2013"!

Pirms starta

3,2,1 STARTS!

Kontrolpunktos

Apbalvošana

25.05.2013 23:20

Rezultātu sadaļā publicēti auto, velo un kājinieku grupu rezultāti! Aicinām ar emocijām dalīties diskusijas sadaļā.

Bildes pa nakti attīstīsim un rīt centīsiemies publicēt. ;) Pateicamies par visu jūsu izturību, uz tikšanos 2014. gadā!

23.05.2013 23:45

Esam noslēguši pieteikšanos šī gada aizraujošākajām orientēšanās sacesnībām Ķekavas novadā!

Pieteikušās ir 59 komandas. Ar Jums organizatori vēl sazināsies un tiekamies sestdien reģistrācijā - no plkst. 10:00 līdz 11:30, galvenā prasība dalībniekiem - lielisks garastāvoklis! Taču paķeriet līdzi arī lietussargu (parasti, kad to paņem, lietus nelīst :)), segu vai pledu, lai apbalvošanas ceremoniju varētu vērot no atpūtas zonas, foto aparātu vai mobilo telefonu ar fotografēšanas funkciju (būs pārsteiguma fotoorientēšanās uzdevums). Silta zupa finišējot būs nodrošināta (paldies "Ņammai"), kā arī bilde uzvarētāju foto studijā (visi varēs iejusties uzvarētāju lomā), pašus mazākos dalībniekus gaida pārsteiguma balvas!

Ja nepaguvāt pieteikties On-Line, aicinām uz vakantajām vietām (piecas katrā grupā). Nāciet sestdien 10:00 un piesakieties uz vietas!

Tiekamies jau rīt!

Iepazīsti savējos2013
23.05.2013

Ir pieteikušās 61 komanda. PIETEIKŠANOS SLĒGSIM 23.00, vēl var paspēt! :)

Šodien ir pēdējā diena, lai pieteiktos "IEPAZĪSTI SAVĒJOS 2013"!

Īpaši aicinām pieteikties e-velo kategorijai - izmēģināt šo ērto pārvietošanās līdzekli, ātri un bez noguruma pārvarēt trasi un iegūt lieliskas balvas! Šajā kategorijā balvas būs sekojošas:

  • 1. vieta - naudas balva (30,- Ls), dāvanu karte skvoša spēlei vai ballītei "Skvoša dārzā Zanzibāra" (20,-Ls) un soma ar garšīgu un veldzējošu pārsteigumu!
  • 2. vieta - gardumu maiss no konditorejas fabrikas "Mario"
  • 3. vieta - "Melnā kafija" balva

Dalība pasākumā ir bezmaksas, e-velo nomas maksa - par lielisko iepazīšanās cenu (6,- Ls)!

20.05.2013

Līdz Iepazīsti savējos tikai 6 dienas! Atklājam balvas. :)

Pirmās vietas katrā kategorijā (kājinieki, velo, e-velo, auto) saņems naudas balvu (30,- Ls) un ērto un stilīgo sēžammaisu no pupumaiss.lv kājinieku komandai, dāvanu karti no Skvoša dārza Zanzibāra un somu ar garšīgu pārsteigumu velo un e-velo komandai, izcilas kvalitātes tīrīšanas līdzekļus no Martoss Group auto komandai.

Garšīgas un noderīgas balvas saņems arī otrā un trešā vieta, kā arī būs daudz dažādas nominācijas, konkursi un balvu izlozes, kurās balvas saņems ne tikai ašākie, bet arī asprātīgākie, kreatīvākie un jaunākie pasākuma dalībnieki!

Pieteikšanās vēl tikai 3 dienas!

15.05.2012

Kamēr notiek gatavošanās Iepazīsti savējos 2013 startam, tikmēr ziņojam par vēl vienu aizraujošu pasākumu, kas notiks tieši nedēļu pēc IS2013!!! Visus velokonstruktorus, metinātājus un velo-lemānas mīļotājus 1. jūnijā aicinām uz pasākumu Trako Reiss 2013. Sīkāka informācija, nolikums, komandu pieteikšana www.trakoreiss.lv

Trako Reiss 2013 07.05.2013

Tūrisma sezona Ķekavas novadā atklāta! 5. maijā Ķekavas novadā jau otro reizi norisinājās velofoorientēšanās, kurā kopumā piedalījās trīspadsmit komandas - katra ar savu mērķi un stratēģiju dienai. Pirmo vietu ieguva komanda "Smeldze", kura mēroja vairāk kā 70 km garu ceļu, otrās vietas ieguvēji, komanda "Veloprieks" un trešās vietas ieguvēji "Krogsils" ar velo nobrauca vairāk kā 50 km, ceļu veicot nepilnu četru stundu laikā. Nogurums bija patiesi liels, bet gandarījums par paveikto vēl lielāks!

Rezultātus lūdzu skatīt šajā .pdf dokumentā, savukārt foto galeriju no pasākuma iespējams apskatīt šeit.

Paldies dalībniekiem par izturību un uz tikšanos "Iepazīsti savējos"!

02.05.2012

5. maijā aicinām uz tādu kā iesildīšanās pasākumu "Iepazīsti savējos 2013" - Velofotoorientēšanās Ķekavas novadā 2013. Sīkāka informācija, nolikums, komandu pieteikšana www.parturismu.lv

Velofotoorientēšanās Ķekavas novadā 2013

02.05.2013

Šogad esam sagādājuši daudz interesantu pārsteigumu kā, piemēram, bezmaksas garšīgas zupas virtuvi komandām pēc finiša, fotografēšanos profesionālā foto studijā ar tūlītēju bilžu saņemšanu, dažādas bezmaksas atrakcijas un pašiem nogurušākajiem – atpūtas un chill zonu ar segām, šūpuļtīkliem un pasākuma lielisko atbalstītāju pupumaiss.lv nodrošinātajiem sēžammaisiem.

Šogad ir paredzētas arī dažādas jaunas nominācijas, kurās vērtīgas balvas iegūs gan romantiskākā komanda, gan netīrākais auto, gan visvairāk valodu zinošākā komanda. Aicinām arī padomāt par komandu vizuālo noformējumu un oriģinalitāti!

Sacensībās ir iespējas pieteikties 4 kategorijās – kājinieki, velo, auto un šī gada jauninājuma kategorijā – e-velo.

23.04.2013 plkst. 07:00

Uzsākta komandu iepriekš pieteikšana! Pirmās trīs komandas saņems veicināšanas balvas. Dodies uz sadaļu [On-line pieteikšanās] un reģistrē savu komandu!

22.04.2013

Lieliski! Šobrīd jau vairāk kā 10 uzņēmumu pieteikuši savu dalību pasākumā - Ceļo gudri, Jeņču laivas, Skvoša dārzs Zanzibāra, Būmaņkalns, Akvedukts, Guntina.com, piepusamie.lv, Daugmales Jāņa bišu medus, NTulkojumi, Koka Poga, Angelika Bondare. Būs interesanti un aizraujoši!

02.04.2013

Esam uzsākuši uzņēmumu un organizāciju pieteikšanos dalībai pasākumā kā kontrolpunktiem (KP). Ja arī Jūsu uzņēmums vai organizācija vēlas būt par KP, lūdzam aizpildīt šo anketu .

8.03.2013

Informējam, ka 2013. gada 7. martā parakstīts sadarbības līgums starp biedrību "Ķekavas novada uzņēmēju padome" un Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūru par pasākuma "Iepazīsti savējos 2013" kopīgu rīkošanu.

Par šī gada pasākuma "Iepazīsti savējos 2013" datumu noteikts 25. maijs, sestdiena.

Seko mums!

Facebook

Kontrolpunkti:

Dzīvnieku patversme MEŽAVAIROGI TeELPA Rāmavas muižas misijas centrs Dancītis handmade zirgu izjādes DĀRZIŅI akmens apstrādes centrs AKM Skvoša dārzs Zanzibāra Latvijas aptieka Konditorejas fabrika MARIO Gi Line Titurgas veterinārā klīnika Veikals Meistars Ķekavas novadpētniecības muzejs Husqvarna Svilpaunieku bazārs Ķekavas veterinārā klīnika Baložu velodrošība Dojus Latvija Ķekavas pērles Reģionālā pašvaldības policija Mellupu sociālā māja Jauniešu iniciatīvu centrs Profipak SL Alus Tirgus